In de GKV Schildwolde hebben sinds de vrijmaking in 1944 de volgende predikanten gestaan.

Ds. J. van Dijk, geboren 17-11-1899. Predikant van 1930 tot 1957.
Verder te Duurswoude en Heerenveen (Ned. Geref.).
Emeritus 15-11-1964. Overleden 08-11-1980.

Ds. W. v.d. Lingen, geboren 25-09-1920. Predikant van 1958 tot 1963.
Verder te Alkmaar, Zwijndrecht, Spakenburg en Wapenveld (Ned. Geref.). Emeritus 1985.

Ds. R. te Velde, geboren 02-03-1920. Predikant van 1963 tot 1968.
Verder te Zalk, Zuidlaren, Ommen, Hattem, Mariënberg en Dordrecht.
Emeritus 20-03-1985.
Overleden 24-09-2013.

Ds. G.A. Hoekstra, geboren 29-03-1912. Predikant van 1968 tot 1971.
Verder te Niezijl, Bedum en Utrecht.
Overleden 04-07-1971.

Ds. J.C. Post, geboren 17-07-1933. Predikant van 1976 tot 1982.
Verder te Pieterburen, Den Helder, Spakenburg-Zuid en Zeist.
Emeritus 01-07-1998.
Overleden 02-09-2013.

Ds. M.H. Oosterhuis, geboren 15-06-1949. Predikant van 1979 tot 1988.
Verder te Wageningen, Hattem, Ede en nu in Kampen-Zuid.
Emeritus 15-08-2014.

Ds. H.G. Gunnink, geboren 09-11- 1949. Predikant van 1985 tot 1997.
Verder te Drachten Z/O (missionaire dienst), Hardenberg-Centrum, Ten-Boer i.c. Zuidwolde

Ds. W. v.d. Jagt, geboren 12-05-1950. Predikant van 1990 tot 1995.
Verder te Hoofddorp en nu in Byford, Australië.

Ds. A. Boersma, geboren 19-03-1961. Predikant vanaf 1996 tot 2000.
Verder te Mussel. Ontheffing gevraagd juni 2000.

Ds. G.F. Overweg, geboren 20-10-1961. Predikant van 1998 tot 2008.
Verder te Vrouwenpolder en nu in Enschede-Noord.

Ds. H. Offereins, geboren 27-10-64. Predikant van 2002 tot 2008.
Verder te Surhuisterveen-Opende, Leens en nu in Steenwijk.